HLEDEJ
podrobné vyhledávání
Klikni a popovídej si s přáteli!

TOPGAL cup 2003 – slavnostní vyhlášení výsledků seriálu mtb závodů

Jak to tak bývá, s přibývajícími sychravými dny přišel konec závodní sezony a nastal čas na poslední vyjížďky a také vyhlašování výsledků. Ne jinak tomu bylo v sobotu 25. října v Leštině. Po poslední společné vyjížďce nastalo v restauraci U Keprtů slavnostní vyhlášení. XC Piranha - bike, minimaraton Mrtvý muž, XC Králecký úvoz, Jesenický MTB maraton, VC MTB Šumperk, VC MTB Leština, časovka na Dlouhé stráně, Časovka na Senovou, Sv. Trojice Tour, Moravský bikemaraton, XC Hrabenov a VC MTB Bludov, to byl Topgal cup 2003.

V hlavní kategorii muži A si nejlépe tradičně vedl Jan Fišnar z SK TC Sport Desná Loučná. Pokaždé si hravě dokázal poradit se soupeři, o čemž svědčí 218, 25 bodu. Druhý se umístil Vladislav Krejčí z SK Salith - Sumtex CZ. Třetí místo obsadil Tomáš Kohout z Max Cursoru.

Mužům B kraloval Vladislav Kulík z CK Morava se ziskem 198,75 bodu. Za ním se 174 body se umístil Petr Hrubý - Caska Invest Zábřeh a na třetí místo potřeboval Miroslav Žváček 133,75 bodu. V mužích C zvítězil Miloš Hejtmánek /C.A.C. Šumperk/ 184,5 bodu těsně následován Martinem Valou /SOK Rýmařov/ 179,25 bodu.

Z vítězství v mužích D se zaslouženě radoval František Hudos /Cirlibaba/ 146 bodu.

Královnou kategorie ženy A byla jednoznačně Jana Barešová z SK Salith - Sumtex CZ se 185,5 bodu. Druhá se 137,5 bodu skončila Lenka Valouchová z SKP Šumperk. Třetí místo obsadila Jitka Šmoldasová - C.A.C. Šumperk.

K vítězné jízdě by se dali přirovnat výsledky Evy Komárkové v ženách B. Získala rovných 200 bodů.

Za slavnostní vyhlášení Topgal cupu, za poslední společnou vyjížďku a také za pohoštění si rozhodně zaslouží poděkování Jiří Chlebníček, organizátor skvělého Moravského bikemaratonu. Dokument z tohoto podniku, jsme mohli sledovat a při něm tak trochu nostalgicky vzpomínat ještě před vyhlašováním výsledků.

Nezbývá než poděkovat všem co pro nás bajkery, připravili skvělých dvanáct závodů a věřit, že příští rok se opět sejdeme na startu tohoto seriálu závodů. Vždyť už v onen den byla probírána příprava na příští sezónu :o)) Těšit se můžete na rozhovor s vítězem seriálu závodů Topgal cup, ale i s úspěšným závodníkem jak na poli mtb, tak na silnici - Honzou Fišnarem z SK TC Sport Desná Loučná.

Datum: 27.10.2003   Autor: Šoukal Vít   Kategorie: Ze sportu