bajk_iko.jpg(25 kb)   VYJÍŽĎKY, SRAZY...
          ... A TAK RŮZNĚ
HOME
SRAZY
VYJÍŽĎKY
OUT AKCE
ORIENŤÁK
BAJKÁRNA
DOWNLOAD
  BOOKMARKY  
KONTAKT
 
 
 
 
 
 

   
Kokorin 17.8.2006 - El, Cabbage, Lempl a ja. Nadherne pocasi, skvela spolecnost, vyborny teren, koupani, proste super...

Trasa priblizne: Raj, zluta turisticka znacka smer Strezivojice, modra na Nedvezi, na vrch Nedvezi, zpet a dolu po zlute do Osinalic, dal po zlute do Vidimi, zelena na Dobren, asfalt k modre Dobrenskym dolem a tudy zpet do Raje. Obed a pak po cyklostezce Cernym dolem na Housku, cervenou pres skalku sjezdem k ranci Laka, zpet do Raje a odtud po asfaltu na Mseno. Doprava po zlute a modre dolu k Poklickam a dal po cervene az do Harasova na koupacku.

   
Pohodova vyjizdka do Posazavi :o) Cil Vlastejovice...

   
Kokorin s Kralupakama a tentokrat v mistech, kde jsem to neznal. Trasa nenarocna a krasna. Tam i nazpet jsem si dal silnici, nazpet s ocaskem ;-)

   
Prvni vyjizdka v Kokorine v roce 2006. Muzete se pokochat krasnymi Lemplovymi drzkami... Mam-li to nejak shrnout, tak skvela vyjizka v na Kokorin naprosto neuveritelnem suchu. Po najizdeni kilometru v terenu celkem sok v podobe toho nej co v Cechach znam.

   
Posazavska a ze Slap do Stechovic. Defektu pozehnane, drsek taktez. Presto ale pry parada.

   
Prý solidně ledová vyjížďka. Vzhledem k teplotám se dalo jezdit i po zamrzlé Berounce.

   
Po Zimních Transbrdech. Podle fotek celkem hojná účast. Pro některé první letošní stovka.

   
Novoroční, slušná účast (Gung-ho, Medunka, Jecnak, Jirkad, Zac, Lempl, Cabbage, Goood, Twister a Valousek) Část jela pres Vykopávky a Štěkacího psa a všichni přes Cukrák na Kazín a pres Pigiho zpět domů.

   
18.12.2005 to je datum pěkné vyjížďky na oběd do Haloun k Zrzavýmu paviánovi. Jak já tam mám v zimě rád rozpálený kamna... Tempo celkově pohodové, držky veskrze neškodné.

   
To se nám to urodilo (26.11.2005). Čím větší je zima, tím víc přijde lidí, zajímavé. Směr klasika na Halouny, i když trasa dost jiná.

   
Simona "poprvé na kole" (25.9.2005).

   
Vyjížďka 9.7.2005 aneb přejezd rybníku Žába - Čochtan... Blacky zaslouženě urval 3. flek - flašku. na to že tam nikdo nechtěl jet dobrý. No a ten můj pomlácený obličej? To zmizí rychle.

   
28.5.2005 - Otaku předváděl pěkné držky a skoky (spis ty držky) na Heinikárne. Pak jsme se vydali směrem na Radlík a poobědvali. Trochu jsme se napili a pak dělali kraviny. Záhořanský potok je místy hlubší než se zdá, že Fousi.

   
6.5.2005 přejez Brd - jedna z nejlepších akcí co jsem zažil. XC, freeride, survival, orientak a turistika, to vše v jednom dni. Jedním slovem parada a druhým skoro 200km. Ráno jsme jeli vlakem do Březnice, kolmo do Rožmitálu pod Třemšínem, kde jsme se nasnídali a pak cestou necestou, polem nepolem Brdama až do Prahy.

   
12.3.2005 - z původně pohodové vyjížďky se vyklubala akce, která skolila i leckterého Lempla. Ne že bych se já flákal.

   
5.3.2005 - tolik sněhu, že do Haloun musíme místy tlačit.

   
5.2.2005 - tentokrát na sever do Šárky atd. Klouže to, všechno je krásně namrzlé, ale žádné bláto, takže pohoda. Obídek mezi ukrajincema v Řeži nebyl vůbec špatný.

   
Novoroční, co dodat, prostě novoroční. Dorazil kdo se udržel na kole.