bajk_iko.jpg(25 kb)   VYJÍŽĎKY, SRAZY...
          ... A TAK RŮZNĚ
HOME
SRAZY
VYJÍŽĎKY
OUT AKCE
ORIENŤÁK
BAJKÁRNA
DOWNLOAD
  BOOKMARKY  
KONTAKT
 
 
 
 
 
 

   
Kokorin - 01.10.2006 Baleni a dest. Trochu smutne zakonceni bezvadne akce.

   
Kokorin - 30.9.2006 Nejdelsi pojezdeni. Na obed do Usteku a zpet. Rano jsme se po asfaltu presunuli na hreben nad Osinalicemi, pres Pusty Zamek sjeli k Bukoveckemu Mlynu, po asfalte do Zaksina a dal pak po zlute do Pavlicek. Odtud po zlute a zelene kolem Kraviho Dolu a skalnich previsu na Husu. Dal po zelene a zlute na Vlhost. Zpet do Vlhostskeho Dolu a po zelene do Usteka. Obed se konal v Habrine. Zpet pres cukrarnu v Usteku, po asfalte na Skalku a Husi cestou k Capu, dolu do Zaksina a nekteri jeste pres Nedvezi do Osinalic.

   
Kokorin - 29.9.2006 Po asfaltu do Osinalic, nahoru na hreben ke konim, Pusty zamek, dolu do Zaksina, po asflatu na obed do Dube. Osdud po modre do Panske Vsi a dal po Kocicim hrebeni dolu pod Housku. Vyslap k hospudce Na Konci sil, sjezd po zelene do Hornich dilu. Vyslap a vynos po trati Msenskeho XC. Poklicky a domu.

   
Kokorin - 28.9.2006 Rano vytlac nahoru po zlute z Dolni Vidimi, sjezd Opilym znackarem do Osinalic a vytlac a vyjezd na Nedvezi. Odtud apendixem po modre na zacatek singliku. Obidek v Raji. Nasledoval vyjezd po cyklostezce na Housku a sjezdovani po cervene k ranci Laka. Raj, singlik a hura domu.

   
Kokorin - 27.9.2006 Prvni den jezdeni v Kokorinskych dolech a roklich. Rano jsme se kratce po desate vydali po zelene do Dobrene, nasledovala asfaltova vlozka do Strezivojic na zacatek singliku. Singlik, dropovani a jine hopsani. Nasledoval obed v Raji, kde se pripojil Gung-ho. Singlik zpet, Nedvezi, skvela zluta do Osinalic. Nasledoval Opilej znackar a domu. Vecer se to pekne rozjelo...

   
XC v Rezi u Prahy. Fotky jsou od Peeta...

   
Zajezd s cestovkou Kudrna do Svycarskych a Italskych Alp. Pres neprilis povedene pocasi velmi vydarena akce.

   
Praha >> Ostrava >> Koprivnice co dodat, snad jen 410km, jeden den, 5 lidi, 18 hodin.

   
Plesivecka drzka 2006 - prvni zavod sezony, prvni flek. Dost to bolelo, ale stalo to za to. Hlavni je nic nevzdavat.

   
V sobotu 1.4.2006 jsme letos poprve zdarne zdolali Jested. Sice trasa doznala mensich zmen kvuli zatopene silnici u mostu pres Jizeru, za to jsme ale objevili krasnou silnicku do Ceskeho Dubu. Nahore na Jestedu jsme dostali jako bonus krasny vyhled a po sjezdu do Osecne i skvely obed. Nasledny prujezd byvalym vojenskym prostorem do Kurivod byl uz klasicky skvely, i kdyz cesta se stava pomalu ale jiste pro silnicky nesjizdnou. Jako bonus jsme chytli tesne za Mladou Boleslavi bourku a pak i krupobiti. V Pocernicich jsme se kolem osme vyfotili u hrbitova (kam jsme ostatne pri pohledu na tu fotku zrejme i patrili).

   
Ruská sibiř (14.1.2006) - komentář k fotkám myslím netřeba. BTW podium má 80cm.

   
Kokorin 11. až 15.10.2005 - na tuhle akci asi jen tak nezapomenu. Nejen, že jsem si posunul techniku jízdy o několik levelů výše, ale hlavně jsem strávil fajn týden s fajn lidma.

   
Kladenská Klika 2005 - po loňském třetím místě tentokrát první flek. Bohužel ale ne celkově, zařízli nás rakve. Jen počkejte příští rok >:-)

   
Jested_20050924 - pro velký úspěch repete. Dny jsou na podzim kratší, takže jsme si nemohli dovolit tolik přestávek, ale počasí se neobyčejně povedlo a nálada taktéž.

   
Jested 2005 - na počátku byl můj pokusný výlet a na konci tahle skoro masová akce. Tolik jsem vás opravdu nečekal. Někteří sice dojeli s problémy, ale dojeli a jsou teď na sebe právem pyšní. Přeci jen, kdo může říct ujel jsem Praha Jetěd a zpět.

   
Jested - trochu srandovní akce s Lemplem. Nahoře na Ještědu vyditelnos 00 nic, cestou nahoru kolem silnice sněhové bariéry... ...holt jaro.

   
Gung-Ho a Jecnak Karpaty - čekal jsem nudnou turistiku a nakonec parádička. Hostitelkám patří velký dík a brada ta at se zahojí bez následků ;-)

   
Alpy Gung-Ho a Jecnak (srpen 2005) - ještě teď si chrochtám silničářským blahem. V Čechách nic takového nenajdete, navíc ta atmosféra díky spoustě cyklistů v nejnáročnějších stoupáních a také díky nápisech z Tour na silnici :-)

   
Alpy - Gung-Ho a Darkson (července 2005) - týdení výlet do Alp k Zell am See, prý parádní bikovačka.

   
24 hodin na MTB (červen 2005). Zkusil jsem přežil jsem. Ujeto 280km, příště bude přes 300. Každopádně můžu všem doporučit aspoň vyzkoušet, pokud vydžíte dojedete, pak budete mít ještě dlouho na co vzpomínat. Jdnoznačně příští rok znovu.

   
Alpy 2004. Jel jsem sám a musím říct, že jsem si to opravdu užíval. Rozepsaný cestopis je na Bajk.cz - 1.díl a 2. díl