Bajk.cz
Jedete letošní Salzkammergut Trophy? Přidejte se do českého slow-motion teamu! 24.06.2011, Mimránková Jitka, Zprávy a novinky

Tak jako každoročně, i letos je součástí bikového festivalu Salzkammergut Trophy i soutěž tzv. "slow-motion" teamů.

O co v této soutěži jde? O to, který team (jeho členové) stráví na trati nejvíc času, výsledek teamu tvoří prostý součet časů všech jezdců registrovaných v teamu (až do maximálního počtu 100, při větším počtu členů se započítá 100 „nejlepších“ časů). Český slow-motion tým „Loneliness of a long distance rider“ (Osamělost přespolního jezdce) se letos chystá již na svoji šestou účast a i letos má solidní naděje na umístění na nejvyšších příčkách. Pokud se chcete připojit a dosud jste tak neučinili, lze to udělat v následujících krocích:

 • ti z vás, kteří již jsou přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli - nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu
 • ti z vás, kteří se přihlásili prostřednictvím serveru seriálu Kolo pro život - při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 "LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER"
 • ti z vás, kteří se přihlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe - při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 "LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER"
 • ti z vás, kteří již v nějakém slow-motion teamu jsou a chtěli by změnu - při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 "LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER"
 • vše lze vyřídit i předem zasláním žádosti o registraci do týmu na mail info@trophy.at komunikují i v angličtině, stačí uvést své jméno a opět název a číslo teamu


 • Registrace do teamu i přeregistrace z jiného teamu, je zdarma!
  Protože letos pořadatelé připravili obzvláště atraktivní ceny – přidejte se k největšímu a historicky nejúspěšnějšímu českému teamu – team č. 31 "LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER"




  Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle - důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-) Případné dotazy vám rádi zodpoví teamový „koučov“ Marek Novotný na mailu lonelyslow31@email.cz Předání případné výhry by dle pořadatele mělo proběhnout po vyhlášení výsledků této kategorie, cenu přebere „kouč“ a pak se o ni lze přihlásit přímo v Bad Goisern. Zkušenosti z minulých let jsou ovšem takové, že ceny byly předány až druhý den či přišly poštou měsíc po závodu. V tom případě budeme ceny „distribuovat“ po individuální domluvě na výše zmíněném mailu.




  Související články a odkazy:

  WEB Salzkammergut Trophy
  Kategorie slow-motion
  Letošní ceny
  kontakt na coache marek_novotny@centrum.cz; lonelyslow31@email.cz



  Copyright 2023 Bajk.cz, www.bajk.cz