Bajk.cz
Volná tvorba - šance pro čtenáře Bajk.cz ! (remake :-) 24.05.2004, Bajk.cz, Volná tvorba

Vážení příznivci našeho serveru, jelikož nám do redakce v poslední době dorazilo hodně článků s otázkou, zda-li můžeme uveřejnit vaše příspěvky na našich stránkách, rozhodli jsme se po dlouhých debatách založit novou rubriku "volná tvorba".
Zajímá-li vás více, čtětě dále...


Takže bez velkých okolků rovnou k věci. Od pondělí 13. 1. 2003 nám budete moci zasílat Vaše příspěvky do rubriky "Volná tvorba".
A o co jde? Každý z vás nám může poslat svůj článek s tématickým zaměřením na cyklistiku. Je jedno, zda-li to bude něco o vašem kole, cestopis z vašich cest, povídání o oblíbené trase, reportáž ze závodu, něco o výžive, tréninku anebo např. filozofování o čemkoliv, co se bude pojit alespoň trochu s cyklistikou, můžete složit bajkerskou básničku či vyrobit pěknou galerii fotek z výstavy, závodu apod.

Každý měsíc budou redakcí vyhodnoceny tři nejlepší články a jejich autoři a další jeden vylosovaný autor obdrží věcnou cenu. Jaká to bude cena, se dozvíte vždy na začátku nového slosovacího období, kdy bude v již zmiňované rubrice "Volná tvorba" uveřejněn malý článeček, ve kterém budou oznámeny ceny první (první slosovací období je od 13.1.2003, kdy budou uveřejněny první ceny, až do 13.2.2003).

A TEĎ NĚCO K PODMÍNKÁM:

Tak, to byly podmínky pro články. A nakonec ještě podmínky všeobecné:
Obsah zaslaného souboru (článku) a uložené soubory (přílohy jako obrázky apod.) musí být v souladu s právním řádem České republiky a Listinou základních práv a svobod a nesmí je v žádném případě porušovat. Je zakázáno publikovat materiály pornografického nebo erotického charakteru. Texty a soubory, které toto pravidlo poruší, budou bez udání důvodu smazány. Dále bude smazán obsah článku, který slouží k páchání nebo napomáhání k páchání trestné činnosti či činnosti, která je v rozporu s obecně uznávanými etickými a morálními pravidly společnosti. Obsah textu a všech souborů musí být v souladu s právním řádem České republiky.

Nyní již nezbývá nic jiného než popřát všem, kteří se budou chtít zúčastnit, hodně štěstí ve vaší tvorbě.

Související články:
Slosování autorů volné tvorby


Copyright 2023 Bajk.cz, www.bajk.cz